NK baan senrioren 18 juli 2010 Amsterdam

5000 meter Vrouwen ; Official result

Pl.     Naam ... Vereniging Cat Resultaat  
1     FALKMANN Marieke   Groningen Atletiek   16:38.01  
2     POL Ilse   Running2000   16:38.45  
3     JONG Inge de   Trias   16:39.86  
4     REIJT Sabine van de   Sprint   16:42.39  
5     MARREWIJK Lindsay   Haag Atletiek   16:58.24  
6     BURGMAN Lindy   Phanos   17:06.05  
7     REIJEN Miriam van   Phanos   17:18.35  
8     WANSEM Marjon van der   LADB   17:33.28  
9     SPRUIJT Melanie   Running2000   17:35.22  
10     VISSER Reina   Nijmegen Atletiek   17:38.29  
11     BURGT Rian van der   Eindhoven Atletiek   17:55.62  
12     KLASHORST Jeanine van de   U-Track   17:58.17  
13     BEUNDERS Nynke   LAAC Twente   18:02.18  
14     MOLENHUIS Marrijtje   AAC '61   18:13.96  
15     VASTENBURG Jip   AV '34   18:23.69  
16     AARNTZEN Josien   Seven Hills Running Team   18:24.79  
17     LENDERS An   AV Helden   18:48.19  
18     ZUIDERWIJK Maaike   Lycurgus   19:18.73  
    .... HOMMA Annelies   Prins Hendrik   DNF

 

NK cross Hellendoorn 7 maart 2010

Vrouwen lange cross, 7990 meter

Pl Naam GbJr Vereniging Tijd
1 Miranda Boonstra 1972 Nijmegen Atletiek 29:29
2 Andrea Deelstra 1985 AV Heerenveen 29:53
3 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 30:24
4 Sabine van de Reijt 1981 Sprint 30:43
5 Corine Spaans 1976 Eindhoven Atletiek 31:12
6 Sanne Broeksma 1985 PAC 31:25
7 Marieke Falkmann 1987 Groningen Atletiek 31:29
8 Jolanda Verstraten 1983 Scopias 31:35
9 Lindy Burgman 1983 Phanos 31:59
10 Reina Visser 1985 Nijmegen Atletiek 32:10
11 Stefanie Bouma 1982 Impala 32:23
12 Ingrid Versteegh 1978 Sprint 32:28
13 Annelies Homma 1977 Prins Hendrik 32:53
14 Marjolein Frietman 1990 Phoenix 33:31
15 Lisanne Groen 1987 Phanos 33:33
  enz.      


NK-veldloop Gilze-Rijen 1 maart 2009

VLANG, 6300 METER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Miranda Boonstra 72 Nijmegen Atletiek 23:03  
2 Selma Borst 83 Hera 24:12  
3 Andrea Deelstra 85 AV Heerenveen 24:22  
4 Ruth van der Meijden 84 VAV 24:30  
5 Marieke Falkmann 87 Groningen Atletiek 24:43  
6 Saskia van Vugt 82 Phoenix 24:46  
7 Inge de Jong 76 Trias 24:54  
8 Jolanda Verstraten 83 Scopias 25:09  
9 Femke van Hest 76 Tilburg Road Runners 25:12  
10 Lindy Burgman 83 Nijmegen Atletiek 25:35  
11 Ingrid Versteegh 78 Sprint 25:47  
12 Reina Visser 85 Nijmegen Atletiek 26:10  
13 Melanie Spruyt 79 Running2000 26:20  
14 Lisanne Groen 87 Phanos 26:24  
15 Renske Smetsers-Weeda 78 Nijmegen Atletiek 26:28  
16 Angelica Esparza [BM] 77 AAC 26:29  
17 Kelly Schouten 88 TAS '82 26:46  
18 Nikki Fairley 87 Nijmegen Atletiek 26:49  
19 Laura Huijbregts 80 Asterix 26:50  
20 Cora Klaver 87 Hera 26:56  
21 Esther Schipper 87 AV Castricum 27:15  
22 Ilonka van den Hengel 87 Running2000 27:52  
23 Marloes van Loon 88 ACW '66 28:10  
24 Kim Fairley 85 Nijmegen Atletiek 28:11  
25 Karen Wijlaars 77 Prins Hendrik 28:35  
26 Talisa van der Fluit 89 Hera 29:00  
27 Maaike Zuiderwijk 89 Lycurgus 29:06  
28 Marleen Heemels 69 Zaanland 30:50  
29 Tatjana Cernochova 76 Atverni 31:21

 

Uitslagen van Mastboscross 2009
vrouwen senioren lange cross

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Uitslag
1 Mimi Belete   EthiopiŽ 25:22
2 Almensh Belete   EthiopiŽ 25:22
3 Fikre Amare   EthiopiŽ 26:03
4 Juia Viellehner   Duitsland 26:07
5 Bitew Yahune   EthiopiŽ 26:09
6 Sabine van de Reijt   Sprint 27:02
7 Margriet Berkhout   Nova 27:36
8 Andrea Deelstra   Athlon 27:44
9 Alemitu Bekele   BelgiŽ 27:54
10 Lindy Burgman   AV Nijmegen 28:08
11 Stefanie Bouma   Impala 28:10
12 Ingrid Versteegh   Sprint 28:39
13 Marlien van Beek   LADB 28:54
14 Marisa Hopmans   Spado 29:50
15 Lisanne Groen   Phanos 30:03
16 Lindsay van Marrewijk   Haag Atletiek 30:53
 

     6e Marikenloop Nijmegen 18 mei 2008
        eerste 10 van totaal 3488 deelneemsters:

Plts Naam Club PltsCat BrutoTijd NettoTijd
1 Lindy Burgman Nijmegen Atletiek 1 00:18:08 00:18:06
2 Daphne Panhuysen AV Cifla 2 00:18:18 00:18:17
3 Sandra de Jonge AAV Ciko'66 3 00:18:22 00:18:21
4 Melanie Spruyt Running2000 4 00:18:39 00:18:38
5 Reina Visser Nijmegen Atletiek 5 00:18:50 00:18:50
6 Renske Weeda Nijmegen Atletiek 6 00:19:03 00:19:02
7 Kim Fairley Nijmegen Atletiek 7 00:19:07 00:19:05
8 Kimba ten Kampe AV Daventria 1906 8 00:19:17 00:19:16
9 Nikki Fairley Nijmegen Atletiek 9 00:19:20 00:19:18
10 Ella Witjes A&TV Altis 1 00:19:22 00:19:21

 

NK veldloop 2008 Gilze-Rijen


Vrouwen lange cross, 6300 meter
Pl Naam GbJr Vereniging Tijd
1 Adrienne Herzog 1985 Groningen Atletiek 23:59
2 Miranda Boonstra 1972 Nijmegen Atletiek 24:00
3 Jolanda Verstraten 1983 Scopias 24:28
4 Daphne Panhuysen 1977 Cifla 24:41
5 Andrea Deelstra 1985 AV Heerenveen 25:06
6 Miriam van Reijen 1983 Phanos 25:57
7 Lindy Burgman 1983 Nijmegen Atletiek 26:07
8 Pauline Claessen 1980 Nijmegen Atletiek 26:17
9 Laura Huijbregts 1980 Asterix 26:21
10 Inge de Jong 1976 Trias 26:24
11 Ingrid Versteegh 1978 Sprint 26:29
12 Corelien Kloek 1987 NOP 26:39
13 Mechtild Panhuysen 1979 Atletiek Maastricht 26:44
14 Esther Schipper 1987 AV Castricum 26:46
15 Marlot Maas 1985 No-Limits 26:58
16 Karin Gorter 1983 Kronos 27:01
17 Marisa Hopmans 1979 Spado 27:42
18 Renske Weeda 1978 Nijmegen Atletiek 28:09
19 Corine Spaans 1976 Olympia Eindhoven 28:16
20 Karien Coppens 1980 Attila 28:43
21 Marloes van Loon 1988 ACW '66 28:46
22 Judith van Leeuwen 1979 Caesar 28:52
 
NK 10km op de weg 10 februari 2008 Schoorl
Plts StNr Naam Woonplaats Uitsl Bruto Netto
24 F3 Hilda Kibet AV Castricum 1e 31:01 31:01
91 F7 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 2e 33:31 33:30
137 F19 Mariska Kramer - Postma Friesland 3e 35:06 35:04
146 F9 Jolanda Verstraten Scopias 4e 35:25 35:23
165 F31 Saskia van Vugt Phoenix 5e 35:52 35:47
179 F30 Ruth van der Meijden VAV 6e 36:10 36:05
182 F8 Silvia Kruijer NOVA 7e 36:15 36:13
189 F351 Inge van Bergen Unitas 8e 36:25 36:21
192 F12 Maud Golsteyn Caesar 9e 36:34 36:32
201 F10 Mechtild Panhuysen Atletiek Maastricht 10e 36:53 36:51
207 F13 Lindy Burgman Nijmegen Atletiek 11e 37:00 36:54
211 F16 Esther Schipper Hylas 12e 37:01 36:59
214 F20 Inge de Jong Trias 13e 37:04 37:00
219 F11 Stefanie Bouma Impala 14e 37:08 37:05
228 F23 Corelien Kloek NOP 15e 37:19 37:13
246 F14 Manon Kruiver NOVA 16e 37:50 37:47
254 F35 Miriam van Reijen Phanos 17e 37:55 37:52
258 F21 Bregje Dieden Attila 18e 37:59 37:53
272 F15 Raika Lenaarts Hera 19e 38:12 38:10
278 F44 Liselore van Nunen Loopgroep PK 20e 38:28 38:22
279 F46 Hanneke Hink Groningen Atletiek 21e 38:31 38:22
293 F27 Marjon de Kok Prins Hendrik 22e 38:54 38:48
301 F39 Lindsay van Marrewijk Haag Atletiek 23e 39:07 39:03
302 F28 Karen Wijlaars Prins Hendrik 24e 39:10 39:04
310 F37 Josien Aarntzen Seven Hills Running Team 25e 39:22 39:16
314 F32 Renske Weeda Nijmegen Atletiek 26e 39:29 39:22

totaal 40 deelnemers

 

 NK Veldloop 5 maart 2006 Norg

 Vrouwen korte cross, 3250M                                           
    1 Lesley van Miert           85 Sprint                       10:23
    2 Anne van den Hurk      80 Prins Hendrik           10:29
    3 Marlies Overbeeke       80 PAC                           10:31
    4 Sabine van de Reijt       81 Sprint                       10:39
    5 Helen Hofstede            80 Atverni                     10:54
    6 Lindy Burgman             83 Ciko '66                    10:55
    7 Brechje de Ruyck          84 Ciko '66                    11:20
    8 Nina Mathijssen           80 Phanos                      11:24
    9 Isabel Sticker                85 De Liemers               11:26
   10 Yvonne Hak                 86 Hera                          11:45
   11 Heide de Ridder [BM]    75 Leiden Atletiek         12:02
   12 Zahra Es Sabbar [BM]    75 Atos                         12:07
   13 Ester Eikendal-Zijderl  74 Avantri                      12:08
   14 Suzanna Landman        78 AAC                          12:14
   15 Georgine Vis                77 AAC                          12:30
      Mechtild Panhuysen       79 Atletiek Maastricht        DQ

 

NK 10km weg. Groet-uit-Schoorl run 12 februari 2005

VSEN, 10 KM
   (eerste 20)                                      bruto     netto
   1 Lornah Kiplagat               Hylas                          31:51     31:50
   2 Hilda Kibet                      Kenia                           32:11    32:10
   3 Fatiha Baouf                    BelgiŽ                          32:13    32:11
   4 Susanne Ritter                 Duitsland                    32:48    32:47
   5 Miranda Boonstra       72 Prins Hendrik              33:44    33:43
   6 Selma Borst                83 Hera                            34:11    34:09
   7 Merel de Knegt           79 Attila                           34:23    34:21
   8 Marlies Overbeeke      80 PAC                             34:27    34:25
   9 Nadja Wijenberg         64 Unitas                          35:02    35:00
  10 Pauline Claessen       80 Seven Hills Running     35:18    35:16
  11 Lindy Burgman          83 Ciko '66                       35:18    35:18
  12 Kristyna Loonen        70 Phanos                         35:33    35:31
  13 Claartje Maase           78 Leiden Atletiek            35:37    35:35
  14 Barbara Zutt               81 Hera                            35:47    35:45
  15 Maud Golsteyn           80 Caesar                         35:50    35:48
  16 Jolanda Verstraten     83 Scopias                        36:05    36:03
  17 Stefanie Bouma          82 Impala                         37:02    36:54
  18 Marleen vd Graaff      80 Typhoon                       38:03    37:58
  19 Inge vd Meulen          73 Olympia Eindhoven      38:05    37:59
  20 Sonja Jaarsveld          79 Hollandia                      38:11    38:07

 

Frauen Team-Challen U23
Neukirchen (Duitsland)  4 februari 2005

Platz   AK Name Jahrg. Verein Zeit
 
1. 1. W20 Viellehner, Julia 1985 Deutschland 17:57,8
2. 1. Jugend B Jepkurui, Nelly 1989 Rureifel 18:05,9
3. 2. W20 Deelstra, Andrea 1985 Niederlande 18:13,2
4. 1. Jugend A Maveau, Barbara 1987 Belgien 18:53,6
5. 3. W20 Heuck, Ingalena 1986 Deutschland 18:55,7
6. 4. W20 Webster, Victoria 1985 England SŁd 18:56,2
7. 5. W20 Stevens, Eleanor 1984 England 19:01,7
8. 6. W20 Cliffe, Frances 1986 England 19:05,3
9. 7. W20 Adams, Emily 1985 England SŁd 19:09,2
10. 8. W20 Killius, Svenja 1985 Deutschland 19:11,3
11. 9. W20 Richter, Rhea 1986 Deutschland 19:13,0
12. 10. W20 Verstraten, Jolanda 1983 Niederlande 19:13,7
13. 11. W20 Bamford, Nicola 1985 England 19:14,4
14. 1. W30 Brod, Jutta 1973 Solinger LC 19:17,7
15. 12. W20 Boosey, Carolyn 1984 England 19:19,0
16. 13. W20 Burgman, Lindy 1983 Niederlande 19:28,8
17. 14. W20 Schmitt, Natascha 1986 LG Eintracht Frankfurt 19:40,7
18. 2. Jugend A Jacobs, Lotte 1988 Niederlande 19:42,7
19. 15. W20 v.d. Berghe, Magali 1986 Belgien 19:45,6
20. 16. W20 Leisibach, Lemi 1985 Schweiz 19:47,6
21. 3. Jugend A SchŲnenberger, Angela 1987 Schweiz 19:55,1
22. 1. W15 Langel, Tiffany 1991 Schweiz 19:57,3
23. 17. W20 Bienstein, Heike 1986 Deutschland 20:00,0
24. 18. W20 Proctor, Ruth 1984 England SŁd 20:02,2
25. 4. Jugend A DŁrrenberger, Andrea 1987 Schweiz 20:09,3
26. 19. W20 Henry, Shavaun 1985 England SŁd 20:11,4
27. 5. Jugend A van den Boom, Lotte 1987 Niederlande 20:13,5
28. 1. W40 Altenburg, Dagmar 1962 Osterather TV 20:16,5
29. 20. W20 Thormann, Sandra 1986 Deutschland 20:22,5
30. 21. W20 Matthey, Chrystel 1985 Schweiz 20:29,1
31. 2. Jugend B Schertenleib, Nathalie 1990 Schweiz 20:34,2
32. 22. W20 Slade, Sian 1985 England SŁd 20:36,1

totaal.49.deelnemers

     


Sprintcross Breda 15 januari 2005

VROUWEN SENIORE 6900m
   1 Wortiku Ayana                       EthiopiŽ                    22:47
   2 Miranda Boonstra                  Nederland                 23:13
   3 Tatyana Vilisova              79  Rusland                    23:44
   4 Petra Kaminkova              73 TsjechiŽ                    23:51
   5 Andrea Deelstra                    Athlon Loopgroep     24:02
   6 Jana Klimensova               70 TsjechiŽ                    24:19
   7 Lindy Burgman                  83 Ciko '66                   24:26
   8 Anne-Mieke van der Pol   64  Nijmegen Atletiek    24:27
   9 Kim Offergeld                        BelgiŽ                       24:32
  10 Marlies Overbeeke                PAC                          24:49
  11 Nadja Wijenberg                   Nederland                 25:03
  12 Carla Ophorst                  58 Olympus '70             25:45
  13 Ingrid Versteegh                   Sprint                       26:39
  14 Ella Westerhoff                85 Vitalis                       27:37
  15 Ingrid van Linden                 THOR                        28:32
 

Athlos-cross 15 oktober 2005

DAMES, 5000m (eerste 10)
   1 Miranda Boonstra           72 PH                      17:36
   2 Anne-Mieke van der Pol 64 AV Nijmegen      18:23
   3 Marlies Overbeeke          80 PAC                    18:30
   4 Lindy Burgman                83 Ciko 66              18:40
   5 Irma Heeren                    67 Athlos                19:06
   6 Nikki Fairley                   87 AV Nijmegen      19:42
   7 Ilonka van Hengel          87 Athlos                 20:18
   8 Mirriam Tacken              70 Spirit Lelystad     20:55
   9 Roos van Leengoed        74 Athlos                 21:47
  10 Godelieve Bouwes          53 Flevo Delta         22:41
 

 

4 mijl van Groningen 9 oktober 2005

Dames senioren eerste 15.

positie netto tijd bruto tijd tussentijd startnr naam woonplaats
1 19:49.6 19:50.5 10:02.0 14 Gelete Burika Ethiopie
2 19:57.2 19:58.2 10:00.7 13 Hilda Kibet Kenia
3 20:35.1 20:35.1 10:03.1 15 Etalemahu Kidane Ethiopie
4 20:56.2 20:58.5 10:13.6 17 Pauline Wangui Kenia
5 21:19.8 21:22.5 10:36.7 41 Adrienne Herzog Gieten
6 21:41.9 21:43.9 10:40.2 35 Selma Borst Castricum
7 21:43.7 21:46.4 10:46.6 16 Hilary Edmondson Canada
8 22:01.2 22:02.8 10:59.6 44 Hanneke Schipper Groningen
9 22:05.5 22:07.2 10:43.8 42 Helen Hofstede Wageningen
10 22:29.3 22:32.5 10:54.8 39 Andrea Deelstra Dwingeloo
11 22:34.9 22:37.1 11:12.3 37 Lindy Burgman Arnhem
12 22:41.8 22:44.3 10:55.8 43 Drissia Nadym Delft
13 23:29.7 23:37.6 11:36.6 331 Stefanie Bouma Groningen
14 24:05.9 24:08.0 11:44.8 36 Sanne Buisman Groningen
15 24:51.3 24:52.1 11:54.7 45 Christine Venhuizen Kenia
Veterane Kristijna Loonen 21.26.0
 
NK VELDLOOP - AV HEYTHUYSEN - ROGGEL EN NEER 
 ZONDAG 27 FEBRUARI 2005

VKC, 2700 METER
   1 Lesley van Miert          85 Sprint                            9:37
   2 Lindy Burgman            83 Ciko '66                         9:41
   3 Helen Hofstede           80 Atverni                           9:43
   4 Anne van den Hurk     80 Prins Hendrik                 9:57
   5 Nina Mathijssen          80 Phanos                         10:15
   6 Anne Vergunst            83 Scorpio                         10:16
   7 Rian van der Burgt       75 AVV                              10:22
   8 Lilian Fennema            80 PAC                               10:39
   9 Brigitte Nieuwlaat        76 THOR                            10:40
  10 Manon Loeffen            85 Seven Hills Running     10:45
  11 Georgine Vis               77 AAC                              10:52
  12 Christel Ravesteijn      70 PAC                              10:53
  13 Ester Eikendal-Zijderl 74 Avantri                          11:03
  14 Petra Boorsma             70 Phanos                          11:16
     Sabine van de Reijt        81 Sprint                             dnf
 
Avť Heytse Cross Roggel 13 februari 2005
MVR, CROSS (4370M)                                     
    1 Lindy Burgman          83 Ciko '66                   16:26
    2 Jolana Verstraten      83 Scopias                     16:28
    3 Mechtild Panhuysen  79 Atletiek Maastricht   17:52
    4 Lotte Jacobs              88 HAC                          18:07
Nacht van de Gentse Feesten  21 juli 2004
 1500 meter      AC Dames REEKSEN A  - B Uur=20:54
 Reeks:1
 1  MURRAY FREIJA            	GB   	4'22.34
 2  TAVENGWA SHARON          	ZIMB 	4'22.61
 3  BURGMAN LINDY            	NED  	4'27.51
 4  TE RAA MARIJE             	NED  	4'28.85
 5  MILLE ANNE-SOPHIE        	FR   	4'32.54
 6  DE SCHRYDER SELIEN       	VS   	4'33.30
 7  DE GRANDE LINDSEY        	OB   	4'34.45
 8  VAN ROYEN NATHALIE       	ACW  	4'35.13
 9  VAN DER HEYDEN VEERLE   VS   	4'47.21
     NTALAKA MARIA            	GRE  	    NG  
     RAFTAKI AGGELIKA         	GRE  	    NG  
     WALSHAW SUZY             	AUS  	    NG  
 
Gouden Spike Leiden 12 juni 2004

3000m    11 deelnemer(s)

1 Blerk, Irvette van der 80 Zuid Afrika 9.29.78
2 Burgman, Lindy 83 PEC 9.31.75
3 Campen, Anke van 85 Belgie 9.34.13
4 Miert, Lesley van 85 Sprint 9.37.82
5 Raedts, Claartje 78 Leiden Atletiek 9.38.83
6 Verstraten, Jolanda 83 Scopias 9.44.77
7 Schipper, Hanneke 78 Groningen Atletiek 9.51.45
8 Deelstra, Andrea 85 Athlon 10.12.47
  Wullems, Iris (HAAS) 75 Rotterdam Atletiek dnf
  Graaff, Marleen vd 80 Typhoon dnf
  Reijt, Sabine vd 81 Sprint dnf

 

 Nijmegen Global Athletics  22 mei 2004

  Uitslag 1500m vrouwen                        
  plts strtnnaam                    gebjr  land            uitslag
  1   29  Lisa Dobrinsky         83     GBR             4.13.36
  2   39  Janina Goldfuss        83     GER             4.19.66
  3   36  Workitu Ayanu         87      ETH            4.21.31
  4   31  Adrienne Herzog      85      NED           4.21.79
  5   32  Kerstin Werner         82      GER            4.22.87
  6   33  Marije te Raa            84      NED           4.28.47
  7   34  Lindy Burgman         83      NED           4.31.49
  8   35  Anke van Campen    84      BEL            4.31.61
  9   30  Irvette van Blerk       87      RSA           4.32.23
10   37  Hirtu Mengistu                   ETH           4.47.09
 

  CENTURY MEETING FERNAND MINGELS
  Brussel 2 mei 2004

  1500 mŤtres TC Dames Heure:18:50

  1   VANDEN BEMPT SIGRID     4:18.23   81  DCLA
  2   BAOUF FATIHA                  4:19.96   70  CABW
  3   GEENS MIEKE                     4:21.08   82  DUFF
  4   TE RAA MARIJE                  4:23.92   84  NED
  5   BURGMAN LINDY               4:28.29   83  NED
  6   VAN CAMPEN ANKE           4:31.05   84  ROBA
  7   PLUYMERS HELENA            4:36.75   84  AVT
  8   CHLIHI MOURIA                 4:48.38   84  MARO
  9   PUTTEMANS ANJA              4:52.16   77  ROBA
  10 WOROU MARIE LAURENCE  4:54.76   68  RCB
  11 BELLEMANS HANNELORE    4:58.86   90  LAT
 

 Klasseringen

NK korte cross 2005

NK korte cross 2004

NSK korte cross 2004

NK A-junioren 1500m

NSK 800m 2002

NSK korte cross 2002

NK A-junioren 800m

NK B-junioren 800m

NK 10km weg 2006

NK korte cross 2006

NK 10km weg 2008

NK lange cross 2008

NK lange cross 2009

NK lange cross 2010

NK baan 2010 5000m


zilver

vierde

goud

vierde

zilver

zilver

zilver

zilver

achtste

zesde

elfde

zevende

tiende

negende

zesde